Рюкзаки: види і особливості

 
У повсякденному житті сучасної людини рюкзаки займають особливе місце. Вони мають такий високий попит завдяки своїй практичності і зручності. Сучасний асортимент представлений найрізноманітнішими варіантами, починаючи від екстремальних туристичних моделей, і закінчуючи майже акуратними повсякденними сумками. Тому, купити рюкзак зараз зовсім не проблема, єдине - потрібно враховувати на які деталі варто звертати увагу. Шкільні рюкзаки для дівчаток можна придбати на сайті https://topgal.ua. Є кілька варіантів

М'які рюкзаки

Це один з найпоширеніших видів. Із самої назви вже зрозуміло, що вони не мають жорсткого каркаса. У більшості випадків такі рюкзаки виробляються в малих або середніх обсягах, а їх головне призначення полягає у тому, щоб протягом довго періоду часу носити якісь важкі речі.

Каркасні рюкзаки

В даному виді використовується особливий каркас, конструкція якого виконана таким чином, що дозволяє розподілити все навантаження ваги вантажу по корпусу рівномірно, не доставляючи зайвого дискомфорту. Завдяки подібному рішенню і наявності лямок з поясом на стегнах в каркасних рюкзаках можна переносити досить важкі вантажі на протязі тривалого періоду часу. Як правило, їх використовують під час складних експедицій, коли потрібно переносити велику кількість вантажу протягом тривалих відстаней. В основі таких рюкзаків лежить досить потужна рама, виконана з металу. Станкові рюкзаки зустрічаються переважно у професіоналів, які чудово розуміють призначення цих виробів.

Похідні рюкзаки

Для цих цілей застосовуються каркасні вироби, так як їх обсяг як мінімум становить п'ятдесят літрів. Він оснащений спеціальними лямками, а також поясом, що повторює анатомічну форму людського тіла. Такі рюкзаки доповнені досить складною системою з упряжок, ременів і інших обов'язкових елементів, які здатні полегшити перенесення тяжкості на далекі відстані під час походу.

Трекінгові рюкзаки

Цей варіант рідко зустрічається обсягами, що перевищують сорок чи п'ятдесят літрів, оскільки головне їхнє призначення полягає в транспортуванні необхідних речей в недовгих походах. Тому їх виконують з полегшених тканин, без додаткових кишень і інших хитромудрих кріплень. Їх спина має полегшену конструкцію. Все зроблено для того, щоб рюкзак надавав якомога менше навантаження на спину і не доставляв зайвого дискомфорту під час походу.
 
Стаття опублікована: 10.05.2017